Сучасні термопластавтомати: огляд кращих пропозицій

Термопластавтомат - це пристрій, який виробляє пластмасові деталі литтям розплавленої пластмаси. У просторі українського інтернету не так і багато сайтів, спеціалізація яких - продаж термопластавтоматів. Хочемо звернути увагу на компанію «Станкопласт», яка пропонує величезний вибір сучасних термопластавтоматів. Тут можна знайти обладнання з чудовими характеристиками. Ціна на нього буде залежати від країни-виробника і комплектації. 

Сучасні термопластавтомати: вибираємо найкращий!

1) Китайські термопластавтомати. Тут є вибір між фірмою LOG і TONGYONG. TONGYONG - це дочірнє підприємство японського концерну JSW. Апарати цієї фірми мають дуже хорошу комплектацію за невеликою ціною. Комплектуючі до таких автоматів виготовлені гідними довіри виробниками. Наприклад, на машинах встановлені італійські і французькі сервоприводи, а системи управління - австрійські. Ціна на такі автомати 60 000-67 000 $.

2) Японські термопластавтомати. Японські виробники представлені тієї самої, вищезгаданої, фірми JSW. Такі автомати відносяться до еліт-класу. Вони виготовлені ще на замовлення оборони Радянського Союзу і ввезені в Україну ще на початку 90-х років, проте не були у вжитку. Уся документація на такі термопластавтомати подана російською мовою.

3) Європейські термопластавтомати. Європейський виробник представлений такими брендами як KUASY і KRAUSS MAFFEI. Це німецькі підприємства. Автомати так само вироблені в 90-х роках, але тим не менше перебувають у чудовому стані і не використовувалися. Вони працюють тільки на первинному поліпропілені. Ціна становить від 18 000 євро.

4) Українські термопластавтомати. Вітчизняний виробник також не пасе задніх і представлений хмельницькою фірмою «Термопластавтомат». В Україні найширший вибір моделей саме цього виробника. Доступна економна і звичайна комплектація. Пристрої можуть бути обладнані українськими насосами INDASTRIAL або ж італійськими CAPRONI. Доступні моделі ДЕ і ДК.

Всі термопластавтомати, представлені на нашому сайті, є на складі в місті Хмельницькому та при бажанні їх можна подивитися і перевірити їх роботу ще на місці при покупці. Крім термопластавтоматів можна купити також вакуумні завантажувачі і сушарки, замовити вже готові пластмасові вироби.

Впевнені, що термопластавтомати, купити які можна у нас, задовольнять вас співвідношенням ціна/якість.